Aktualności

Narzędzie faktoringowe a możliwość doboru odpowiedniego planu abonamentowego

Bazowanie na narzędziach faktoringowych ma bardzo duży sens. Oczywiście warto byłoby poszerzyć wiedzę na temat dostępnych rozwiązań faktoringowych, aby mieć pewność, które z nich okażą się w firmie faktoringowej prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Sporym udogodnieniem jest to, że przedstawiciele firm w dowolnym momencie mogą dla siebie wybrać odpowiedni plan abonamentowy.

Elastyczny plan abonamentowy to gwarancja nieustannego rozwoju i łatwiejszego prowadzenia biznesu

System do obsługi faktoringu za każdym razem musi być dopasowany do indywidualnych potrzeb firm faktoringowych. W związku z tym trzeba dobrać dla siebie elastyczny plan abonamentowy, dzięki któremu firmy zagwarantują sobie łatwiejsze prowadzenie biznesu, wygodniejszą współpracę z kontrahentami oraz nieustanny rozwój. Ciekawą opcją w dzisiejszych czasach jest usługa Factor360, dzięki której:

  • podpiszą niezbędne umowy i dokumenty w błyskawicznym tempie, posiłkując się przy tym rzetelną opinią ze strony kancelarii prawnej,
  • usługi faktoringowe świadczone są w ramach platformy SaaS, a więc poszczególne rozwiązania faktoringowe są gotowe do natychmiastowego użytku,
  • można opracować skuteczną strategię zarządzania własnym przedsiębiorstwem, m.in. w zakresie zarządzania fakturami, rejestru dokumentów, tworzenia baz dłużników i klientów oraz cyfrowej archiwizacji dokumentów.

Wystarczy dobrać dla siebie odpowiednią subskrypcję (w pożądanym okresie miesięcznym) i zabrać się za działanie. Od tej pory faktoring nie będzie miał przed firmami absolutnie żadnych tajemnic.

Ogromny komfort dla firm faktoringowych, jak i dla kontrahentów

Skuteczne dobranie narzędzia faktoringowego oraz planu abonamentowego skutkuje ogromnym komfortem pracy dla przedstawicieli firm faktoringowych, ale też gwarancją zadowalającej współpracy dla kontrahentów. Nic w tym dziwnego, ponieważ obsługa faktur powinna być ściśle powiązana z modułem raportowania oraz systemem OCR.

Join The Discussion