Aktualności

Leżaki basenowe – czas przygotować się do sezonu!

Na zewnątrz robi się coraz cieplej, a to oznacza, że wkrótce pełną parą zacznie się sezon na leżakowanie. Na co zwrócić uwagę, by wybrać odpowiednie leżaki basenowe plastikowe i drewniane? Sprawdź nasze wskazówki i dobrze przygotuj się do zakupów.

Komfort to podstawa, ale jak go uzyskać?

Odpoczynek w ogródku, na plaży czy może przy hotelowym basenie? W każdym z tych miejsc chcemy czuć się komfortowo i mieć możliwość zrelaksować się w stu procentach. Ułatwią nam to dobrze dobrane leżaki basenowe i drewniane. Sprawdzeni producenci troszczą się o to, żeby w ich rozwiązaniach:

  • zastosowano wytrzymałe, ale lekkie materiały

Leżaki basenowe powinny służyć nam latami. Jednocześnie chcemy, żeby konstrukcja była lekka i co za tym idzie nie sprawiała problemu podczas przenoszenia czy składowania. Oprócz plastiku i drewna zwróćmy uwagę też na wyroby z lekkiego aluminium z dodatkiem polipropylenu, wzmocnionego włóknem szklanym.

  • zastosowano udogodnienia, ułatwiające ewentualny transport leżaka

Wystarczy wyobrazić sobie codzienną pracę ośrodka SPA czy hotelu, żeby uświadomić sobie to, jak duże znaczenie ma mobilność tego typu wyrobów. Niektóre nowoczesne leżaki basenowe posiadają małe kółeczka. Są estetyczne, subtelne a jednocześnie niezwykle funkcjonalne.

  • uwzględniono regulację oparcia

Krótka drzemka? Praca przy laptopie? Czytanie książki? Leżaki basenowe plastikowe i drewniane pozwalają na takie spędzanie czasu dzięki kilkustopniowej regulacji oparcia. W ten sposób możemy wybrać, jakie ułożenie ciała będzie dla nas aktualnie odpowiednie.

biały leżak basenowy

O czym jeszcze pamiętać, wybierając leżaki basenowe?

Niewątpliwie liczy się tutaj także styl. W końcu wygląd takiego wyposażenia wpływa bezpośrednio na to, jak prezentuje się ogród, kurort, kąpielisko czy aquapark.

Produktem, który spełnia wcześniej wymienione kryteria i jednocześnie zachwyca wysmakowanym, nowoczesnym designem są m.in. leżaki basenowe Siesta, które dostępne są na stronie firmy Hagea.

Join The Discussion