Biznes, Finanse, Prawo

Profesjonalna archiwizacja akt firmowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku

Nieporządek w dokumentach może okazać się początkiem nie lada kłopotów. Wiele przedsiębiorstw i instytucji przekonuje się o tym dopiero w podczas audytów, kontroli czy inwentaryzacji. Prawidłowa archiwizacja dokumentów firmowych to nic innego jak ich przechowywanie według czytelnych, uniwersalnych zasad. A co, jeśli sprawy już wymknęły się spod kontroli i trudno zapanować nad zawartością segregatorów? Profesjonalni archiwiści z Destroy&Recycling we Wrocławiu wszystko sklasyfikują, oznaczą i pomogą uporządkować bałagan w papierach!

Archiwizacja dokumentów firmowych w siedzibie Klienta lub w naszym archiwum

Archiwizacja akt firmowych to zadanie, które można wykonywać na bieżąco własnymi siłami. Niestety, jeśli odbywa się to bez wstępnie zaplanowanych zasad, łatwo wpaść w chaos. Jeśli w ciągu kilku chwil nie można zlokalizować konkretnego dokumentu, najprawdopodobniej po prostu się je magazynuje. Archiwiści z Wrocławia proponują firmom na Dolnym Śląsku:

  • uporządkowanie akt znajdujących się na firmowych regałach,
  • oznaczenie i klasyfikację, dzięki którym kolejne dokumenty znajdą się na swoim miejscu,
  • określenie terminu obowiązkowego przechowywania dokumentacji,
  • utylizację zasobów, które zgodnie z przepisami mogą zwolnić miejsce w archiwum.

W wielu miejscach korzystanie z dokumentów odbywa się na bieżąco. Archiwizacja dokumentacji medycznej zakłada również taką organizację zasobów, by można było ich używać bez obaw o zagubienie czy przełożenie kart. Podobne kryteria spełnia archiwizacja dokumentów księgowych. 

Zleć archiwizowanie dokumentacji profesjonalistom!

Destroy&Recycling oferuje Klientom szeroki katalog usług. Archiwizacja akt firmowych, z których nie trzeba korzystać na miejscu, może odbywać się w specjalnych obiektach, z gwarancją poufności i bezpieczeństwa. Firma proponuje również digitalizację zasobów papierowych oraz wykorzystanie nowoczesnego oprogramowania do przechowywania i wyszukiwania pozycji. Archiwizacja dokumentacji w profesjonalnym wydaniu ułatwi codzienne funkcjonowanie biura, sekretariatu, kancelarii, dlatego warto powierzyć to zadanie prawdziwym fachowcom.

Join The Discussion