Aktualności

Największe korzyści z posiadania konta na Facebooku

Jeśli trafiamy na rzetelnie prowadzony profil, automatycznie zwiększa się nasze zaufanie do danego przedsiębiorstwa. Przeciwny efekt osiągniemy, jeśli obsługa mediów społecznościowych będzie nie dbała, a użytkownicy i użytkowniczki na pierwszy rzut oka będą mogły/mogli dostrzec, że firma zaniedbuje prowadzenie profilu. Ale prowadzenie social media w Warszawie to nie tylko poprawa wizerunku firmy. Na jakie inne efekty możemy liczyć?

Dlaczego warto mieć profil firmowy?

  1. zwiększenie rozpoznawalności marki
    Większość z nas przynajmniej część swojego czasu w ciągu dnia spędza w mediach społecznościowych. Facebook jest portalem, z którego codziennie korzystają ludzie z całego świata – w dodatku mowa nie o jednej wizycie, bo często zdarza się, że przez cały dzień sprawdzamy to medium społecznościowe. To dlatego promocja strony na Facebooku może pozytywnie wpłynąć na popularność naszej marki.
  2. utrzymanie bliskich relacji z dotychczasowymi klientami
    Kompleksowa obsługa social media jest w stanie w znacznym stopniu skrócić dystans między firmą a jej klientami. Tej drugiej grupie Facebook daje przestrzeń do dzielenia się opiniami i do zadawania pytań. Z kolei firma może bezpośrednio odpowiadać swoim klientom i zyskiwać informacje na temat tego, jakie ewentualne zmiany wprowadzić.
  3. zdobywanie nowych klientów
    Prowadzenie social media w Warszawie ma zachęcić do produktów także nowych klientów. Na swoim profilu na Facebooku możemy podkreślać te cechy naszej działalności, z których jesteśmy najbardziej dumni. W dodatku jeśli zdecydujemy się na prowadzenie Fanpage na Facebooku, będziemy mogli oddziaływać na odbiorców za pośrednictwem reklam. Kampanie na Facebooku przynoszą świetne rezultaty, jeśli są właściwie zaplanowane.

Profesjonalna obsługa social media – powierz prowadzenie profilu na Facebooku specjalistom

Dobrze przygotowana agencja social media wesprze nasze wysiłki we wszystkich wcześniej wspomnianych obszarach. Wybór fachowego wsparcia znacznie przyspieszy osiągnięcie zamierzonych celów i pozwoli nam uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Join The Discussion