Aktualności

Czy karma bez dodatku zbóż będzie odpowiednia dla każdego psa

Bezzbożowe karmy dla psów dorosłych – czy to chwilowa moda czy może kryje się za tym coś głębszego? Jeśli chcemy dobrze zatroszczyć się o potrzeby naszego pupila, koniecznie sprawdźmy, na czym polega fenomen karmy bez dodatku zbóż dla psa.

Bezzbożowa karma dla psa – co znajdziemy w jej składzie?

Zboża zastąpiono w tym przypadku produktami, bogatymi w białko zwierzęce. Bezzbożowa karma dla psów dorosłych na pierwszym miejscu w składzie ma więc mięso. Najlepiej, żeby było ono świeżo przygotowane. Dopiero na późniejszych miejscach uwzględnia się mięso suszone, warzywa czy takie zdrowe dodatki jak np. siemię lniane. Dzięki temu sucha karma dla psa bez dodatku zbóż jest dostosowana do tego, czego potrzebuje psi organizm. Zbyt często zapominamy bowiem, że nasz czworonożny przyjaciel jest mięsożernym drapieżnikiem.

Co sprawia, że sucha karma dla psa bez zbóż będzie wspierać zdrowy rozwój twojego zwierzaka?

Sama wysoka zawartość mięsa to nie wszystko. W sprawdzonych miejscach (takich jak internetowy sklep z karmami dla psów CrazyBoy) znajdziemy produkty bogate w:

  1. Suplementy omega-3

Dzięki temu karma dla psa bez zawartości zbóż wspiera właściwy rozwój funkcji poznawczych czworonoga.

  1. Kompleksy wspierające stawy

Sucha karma bez dodatku zbóż dla psa uchroni więc pupila przed problemami ze chrząstką stawową.

  1. Liczne cenne składniki analityczne

Sucha karma bez zbóż dla psa zawiera m.in. wapń, fosfor, włókno surowe, tłuszcz surowy, białko surowe.

Zatroszcz się o komfort swojego zwierzaka już dziś

Jeśli nadal nie jesteś przekonany do tego, że sucha karma bez dodatku zbóż dla  dorosłego psa jest dobra dla twojego pupila, skonsultuj się z jego weterynarzem. Specjaliści podkreślają, że to właśnie ten sposób żywienia jest optymalny dla zwierzaka, poprawia jego kondycję zdrowotną, zapewnia mu mnóstwo energii i zdrowe samopoczucie. Na koniec trzeba wspomnieć również o walorach smakowych. Dzięki tak różnorodnym, wysokojakościowym składnikom, psy uwielbiają suchą karmę bezzbożową i cieszą się świetnym apetytem.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem z karmami dla psów https://crazyboy.pl/

Join The Discussion